Denna webbplats använder cookies. Genom att fortsätta surfa på denna webbplats accepterar du cookies.

X

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Personal

 

Bashar Bazerbashi
bashar.bazerbashi@mellerud.se

Emilie Törnqvist- Tjänstledig

Josefine Bohm
josefine.bohm@mellerud.se

Katarina Allm
katarina.allm@mellerud.se

Lina Sjödelius
lina.sjodelius@mellerud.se

Linda Larsson
linda.larsson@mellerud.se

Magdalena Machin
magdalena.machin@mellerud.se

Bosse Jansson
bosse.janssson@mellerud.se

Paula Oscarsson
paula.oscarsson@mellerud.se

Lena Andersson (Rektor)
lena.andersson@mellerud.se

Jenny Pettersson (Skoladministratör) 
jenny.pettersson@mellerud.se

Teresia Tordsdotter (Kurator)
teresia.tordsdotter@mellerud.se

Jessica Johansson (Skolsköterska)
jessica.johansson@mellerud.se

Kristina Torrestad (Specialpedagog) 
kristina.torrestad@mellerud.se

Mikaela Strand (Logoped) 
mikaela.strand@mellerud.se

 

 

Sidan uppdaterades 11 januari 2022