Personal

Kontakta oss

Bashar Bazerbashi
E-post: bashar.bazerbashi@mellerud.se

Emelie Törnqvist
E-post: emilie.tornqvist@mellerud.se

Josefine Bohm
E-post: josefine.bohm@mellerud.se

Lina Sjödelius
E-post: lina.sjodelius@mellerud.se

Magdalena Machin
E-post: magdalena.machin@mellerud.se

Bosse Jansson
E-post: bosse.jansson@mellerud.se

Paula Oscarsson
E-post: paula.oscarsson@mellerud.se

Lena Andersson
Rektor
E-post: lena.andersson@mellerud.se
Telefon: 0530-180 45
Mobiltelefon: 070-673 32 34

Jenny Pettersson
Skoladministratör
E-post: jenny.pettersson@mellerud.se
Telefon: 0530-180 48

Teresia Tordsdotter
Skolkurator
E-post: teresia.tordsdotter@mellerud.se
Mobiltelefon: 070-005 28 97

Teresia är skolkurator för
Fagerlidsskolan (tisdagar)
Karolinerskolan (måndagar)
Åsens skola (onsdagar)
Åsebro skola (torsdagar)

Kristina Torrestad
Specialpedagog
E-post: kristina.torrestad@mellerud.se
Mobiltelefon: 070-201 91 61

Kristina är specialpedagog för
Åsens skola (tisdagar och torsdagar)
Åsebro skola (måndagar och onsdagar)

Mikaela Strand
Logoped
E-post: mikaela.strand@mellerud.se
Mobiltelefon: 070-453 87 96

Mikaela är Logoped för samtliga skolor i Melleruds kommun.

Sidan uppdaterades 7 februari 2023