Denna webbplats använder cookies. Genom att fortsätta surfa på denna webbplats accepterar du cookies.

Personal

 

Anna Sundelius
anna.sundelius@mellerud.se

Anna Carlsson
anna.carlsson@mellerud.se

Anna Eriksson
anna.eriksson@mellerud.se

Marielle Linné
marielle.linne@mellerud.se

Weronica Rundberg
weronica.rundberg@mellerud.se

Alexandra Stålborg
alexandra.stalborg@mellerud.se

Malin Vernersson
malin.vernersson@mellerud.se

Claes Törnros
claes.tornros@mellerud.se

Lena Andersson (Rektor)
lena.andersson@mellerud.se

Jenny Pettersson (Skoladministratör) 
jenny.pettersson@mellerud.se

Teresia Torsdotter (Kurator)
teresia.torsdotter@mellerud.se

Annelie Stenberg (Skolsköterska)
anneli.stenberg@mellerud.se

Mikaela Åström (Logoped) 
mikaela.astrom@mellerud.se

 

 

 

 

 

 


Sidan uppdaterades 5 juli 2019