Denna webbplats använder cookies. Genom att fortsätta surfa på denna webbplats accepterar du cookies.

X

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Personal

 

Alexandra Stålborg
alexandra.stalborg@mellerud.se

Anna Sundelius
anna.sundelius@mellerud.se

Anna Carlsson
anna.carlsson@mellerud.se

Anna Eriksson
anna.eriksson@mellerud.se

Claes Törnros
claes.tornros@mellerud.se

Malin Vernersson
malin.vernersson@mellerud.se

Marielle Linné
marielle.linne@mellerud.se

Ulrika Boman 
ulrika.boman@mellerud.se

Weronica Rundberg
weronica.rundberg@mellerud.se

Lena Andersson (Rektor)
lena.andersson@mellerud.se

Jenny Pettersson (Skoladministratör) 
jenny.pettersson@mellerud.se

Teresia Tordsdotter (Kurator)
teresia.tordsdotter@mellerud.se

Anneli Stenberg (Skolsköterska)
anneli.stenberg@mellerud.se

Kristina Torrestad (Specialpedagog) 
kristina.torrestad@mellerud.se

Mikaela Åström (Logoped) 
mikaela.astrom@mellerud.se

 

 

 

 

 

 


Sidan uppdaterades 30 september 2019