Denna webbplats använder cookies. Genom att fortsätta surfa på denna webbplats accepterar du cookies.

X

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Är du intresserad av att arbeta på någon av våra skolor?

 

Affisch_lediga_jobb495.jpg

Kontaktuppgifter

Dahlstiernska gymnasiet, Melleruds tätort
Rektor: Matti Bertilsson
matti.bertilsson@mellerud.se

Vuxenskolan och SFI, Melleruds tätort
Rektor: Anita Andersson-Hagsgård
anita.andersson-hagsgard@mellerud.se

Rådaskolan, 7-9 skola, Melleruds tätort
Rektor: Robert Olsson
robert.olsson@mellerud.se

Nordalsskolan, F-6 skola, Melleruds tätort
Rektor: Camilla Berglöv Hermansson
camilla.berglov.hermansson@mellerud.se

Fagerlidsskolan, F-3 skola, Melleruds tätort
Rektor: Maria Nordgren
maria.nordgren@mellerud.se

Karolinerskolan, F-6 skola, Dals Rostock
Rektor: Inger Strand
inger.strand@mellerud.se

Åsebro skola, F-6 skola, Åsebro söder om Mellerud
Rektor: Lena Andersson
lena.andersson@mellerud.se

Åsens skola, F-6 skola, Åsensbruk norr om Mellerud
Rektor: Lena Andersson
lena.andersson@mellerud.se


Sidan uppdaterades 8 oktober 2019