Denna webbplats använder cookies. Genom att fortsätta surfa på denna webbplats accepterar du cookies.

Hemvård - kontaktuppgifter

Enhetschef Hemvården Södra

Gunilla Gustafsson 
Telefon: 0530-189 41 
Fax: 0530-183 35
E-post:
gunilla.gustafsson@mellerud.se

Enhetschef Hemvården Norra

Malin Rahm
Telefon: 0530-183 31
Fax: 0530-183 35
e-post:
malin.rahm@mellerud.se

Telefontider:

8.30 - 9.30
15.00 - 15.30

Hemvården Centrum

Besöksadress:

PD Lundgrensgatan 10
Mellerud
Fax: 0530-183 35

Samordnare

Yvonne Larsson
Telefon: 0530-183 34
Fax: 0530-183 35
E-post:
yvonne.i.larsson@mellerud.se

Samordnare

Cecilia Dahlin 
Telefon: 0530-183 29
Fax: 0530-183 35
E-post:
cecilia.dahlin@mellerud.se

 

Hemvården Skållerud
Besöksadress:

Barkvägen 3
Åsensbruk
Fax: 0530-189 29

Samordnare

Laila Ohlsson 
Telefon: 0530-189 30
Fax: 0530-189 29
E-post:
laila.ohlsson@mellerud.se

 
Hemvården Kroppefjäll
Besöksadress:

Bringsrovägen 36
Dals Rostock
Fax: 0530-189 39

Samordnare

Britt Johansson
Telefon: 0530-189 40
Fax: 0530-189 39
E-post:
britt.johansson@mellerud.se

 


Sidan uppdaterades 20 mars 2017