Denna webbplats använder cookies. Genom att fortsätta surfa på denna webbplats accepterar du cookies.

 

Kontaktpersoner

 

Chef Arbetsmarknadsenheten
Anita Andersson-Hagsgård
anita.andersson-hagsgard@mellerud.se
0530-182 84

Handläggare
Katarina Trappvik
katarina.trappvik@mellerud.se
070-898 47 21

Coach
Johanna Topp
johanna.topp@mellerud.se
0530-183 87

Praktikkoordinator
Steefan Mårtensson
steefan.martensson@mellerud.se
0530–181 52

Verksamhetsutvecklare/Samordnare
Lars Johansson
lars.johansson@mellerud.se
0530-183 83
Integrationskoordinator
Timnit Ghede Kibrom
timnit.ghede.kibrom@mellerud.se
0530-183 80

Projektsamordnare All-In
Sofia Larsson
sofia.larsson@mellerud.se
0530-182 10

Arbetsledare Servicelaget
Christian Salomonsson
christian.salomonsson@mellerud.se
076-174 01 41

Projektsamordnare TIA (Tidiga insatser
asylsökande)
Cecilia Sannebro
cecilia.sannebro@mellerud.se
0530-182 09

 

 Besöksadress
 Storgatan 17
 464 80 Mellerud

 

 

 


Sidan uppdaterades 23 augusti 2019