Denna webbplats använder cookies. Genom att fortsätta surfa på denna webbplats accepterar du cookies.

Kontaktpersoner

Chef Arbetsmarknadsenheten
Anita Andersson-Hagsgård
anita.andersson-hagsgard@mellerud.se
0530-182 84

Expedition
Gerth Karlsson
gerth-yvonne.karlsson@mellerud.se
0530-181 90
Coach
Johanna Topp
johanna.topp@mellerud.se
0530-183 87
Handläggare integration
Roland Andersson
roland.andersson@mellerud.se
0530-181 52
Kommunikatör
Monica Andersson
m.andersson@mellerud.se
073-616 84 65
Integrationskoordinator
Timnit Ghede Kibrom
timnit.ghede.kibrom@mellerud.se
0530-183 80
Verksamhetsutvecklare/Samordnare
Lars Johansson
lars.johansson@mellerud.se
0530-183 83

Besöksadress
Storgatan 17
46480 Mellerud


Sidan uppdaterades 19 november 2018