Denna webbplats använder cookies. Genom att fortsätta surfa på denna webbplats accepterar du cookies.

X

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

 

Kontaktpersoner

 

Chef Arbetsmarknadsenheten
Anita Andersson-Hagsgård
anita.andersson-hagsgard@mellerud.se
0530-182 84



Coach
Johanna Topp
johanna.topp@mellerud.se
0530-183 87

Praktikkoordinator
Steefan Mårtensson
steefan.martensson@mellerud.se
0530–181 52

Verksamhetsutvecklare/Samordnare
Lars Johansson
lars.johansson@mellerud.se
0530-183 83
Integrationskoordinator
Timnit Ghede Kibrom
timnit.ghede.kibrom@mellerud.se
0530-183 80

Projektsamordnare All-In
Sofia Larsson
sofia.larsson@mellerud.se
0530-182 10

Hälsostöd
Marianne Brindbergs
marianne.brindbergs@mellerud.se
076-563 75 04

Projektledare Jobbredo 
Cecilia Sannebro
cecilia.sannebro@mellerud.se
0530-182 09

Servicelaget
Björn-Ove Lindroth
bjorn-ove.lindroth@mellerud.se
076-698 13 04

 Besöksadress
 Storgatan 17
 464 80 Mellerud

 

 

 


Sidan uppdaterades 11 februari 2021